O mnie

Dariusz-Jaszcz-2-1024x684

Twój sukces

Jest w zasięgu ręki!

Jestem organizatorem wydarzeń firmowych, gier rozwojowych oraz wyjazdów motywacyjnych. Trenerem komunikacji i współpracy zespołowej, motywacji i zarządzania przez cele oraz kreatywności i twórczego myślenia. W swojej pracy wykorzystuje techniki grywalizacji oraz storytellingu. a także animacje i gry zespołowe. Wykładam na uczelniach wyższych. Realizuję projekty edukacyjne, społeczne oraz CSR. Jestem twórcą takich marek jak Lizard oraz Dialog Możliwości. Uskuteczniam działania networkingowe. Realizuję działania promocyjne i sprzedażowe.

Jeśli gra w Tobie muzyka, nie pozwól, aby ucichła...

Moje topowe tematy

W moich tematach stawiam na autentyczne doświadczenia. Kiedy sam doświadczyłem, jestem gotowy, aby przekazać, to doświadczenie innym – tak uważam. Teoria została spisana, doświadczenia zdobywa się cały czas. Nie mówię tylko o sukcesach, ale także o błędach i porażkach oraz odwadze do zmiany.

Nie możesz, czy nie chcesz?

Jak stawiać cele, które motywują?

oraz skutecznie zarządzać sobą w czasie...

O pokonywaniu własnych granic...

Jak pokonać prokrastynację?

Moje działania

Każde działnie daje radość...

Co mogę Ci dać?

Dlaczego warto

Praktyczna wiedza

Przykłady, historie, zadania

Inspiracja

Wiedzę podaję w ciekawy, inspirujący sposób

Nauka

Konkretna wiedza i naukowe dane

Przedsiębiorczość

Edukacja i rozrywka powiązana z przedsiębiorczością

Twój sukces

Zacznij zmiany, które dają MOC!

Nie będę sprzedawać Ci magicznych sztuczek, ckliwych historii, manipulacyjnych technik, cudownych recept na szczęście i sukces. To czego możesz oczekiwać, to konkretna praktyczna wiedza, podana w ciekawy i angażujący sposób. Dlaczego? Ponieważ opowiem, co konkretnie dało pozytywne efekty, a co doprowadziło do porażek.

Daję słowo...

...i nigdy go nie łamę

Możesz liczyć, na to, że dając mi szansę, na wspólne działanie, dam z siebie, tyle, ile sam, bym oczekiwał od kogoś, kto mi zaufał i zaprosił do siebie.